Sosyal Medya İçerik Yönetimi

LinkedIn, Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarda yayınlanan içerikleri oluşturma, zamanlama, analiz etme süreçlerinizi kolaylaştırıyoruz.

BirGlobal

S

osyal medya iş dünyasında artık yadsınamaz bir rol oynuyor. Tüm dünyada sosyal medya kullanan 3,2 milyar kişi var ve bu sayıya her saniye 11 yeni kullanıcı ekleniyor.

Şirketinizin hangi sektörde olduğuna bakılmaksızın, müşterileriniz günlük olarak sosyal medya kullanıyor. Her zaman ilk seçenek olmanız için onları markanıza bağlı tutmanız artık zorunlu oldu.

Sosyal medya yönetiminin nihai amacı zaman kazanmak ve karınızı arttırmaktır. Peki, sosyal medya yönetimiyle şirketiniz için nasıl özel avantajlar yaratabilirsiniz?

• Marka Farkındalığınızı (Bilinirliğinizi) Arttır
• Websitenizin Trafiğini Arttırır
• Arama Motoru Sıralamasında Size Yukarı Taşır
• Satışlarınızı Arttırmanıza Yardımcı Olur
• Düşük Maliyetlerle Markanızın Geleceğine Yatırım Yapmanızı Sağlar
• Müşteri Memnuniyetini Arttırır

Tüm bu avantajlara rağmen çoğu işletme sahibi ve pazarlama yöneticisi, sosyal medya kanallarını yönetmek için yeterli zamana sahip değil. Bir Global ekibi olarak size tam hizmet sosyal medya yönetimi desteği sunarak sosyal medyadaki varlığınızı yüksek kaliteli içerikler, etkileşim artışı ve artan takipçilerle dönüştürüyoruz.

Sunduğuz ürün/ hizmet hakkında konuşan ve sunduğunuz ürün / hizmeti sağlayan şirketleri arayan kişiler olduğuna emin olabilirsiniz. Sosyal medya yönetim hizmetimizle konuşmaya katılmanıza ve yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı olmamız için bize hemen ulaşın.

Marka Farkındalığınızı (Bilinirliğinizi) Arttır

Sosyal medyadaki etkin varlığınız sayesinde daha önce ulaşamadığınız hedef kitlelere ulaşın, bilinirliğinizi ve itibarınızı her geçen gün daha çok arttırın.

Bize ulaşın →

Websitenizin Trafiğini Arttırır

Web sitenize trafik çekmek çoğu zaman temel bir sorundur. Bu sorunun etkili çözümlerinden biri sosyal medyadır. Doğru bir sosyal medya stratejisi web sitenize büyük bir trafik kaynağı olma yeteneğine sahiptir.

Bize ulaşın →

Arama Motoru Sıralamasında Size Yukarı Taşır

Sosyal medya paylaşımlarınız web sitenizin arama motorlarındaki organik sıralamasını yükseltmek için çalışır ve zamanla paha biçilmez bir araç olarak hizmet eder.

Bize ulaşın →

Satışlarınızı Arttırmanıza Yardımcı Olur

Sosyal medya yönetimi doğru yapıldığında satışlarınızı artırmanıza yardımcı olur. Aktif ve etkileşime açık bir konumlandırmayla kendinizi hedef kitlenizin sizi tanımasına olanak sağlayarak ürün veya hizmet alım yapma kararı aldıklarında aklına gelen ilk marka olmanın avantajından faydalanabilirsiniz.

Bize ulaşın→

Düşük Maliyetlerle Markanızın Geleceğine Yatırım Yapmanızı Sağlar

Doğru sosyal medya planlama ve stratejileriyle minumum maliyetlerle markanızın geleceğine yatırım yapabilirsiniz.
Bize ulaşın →

Müşteri Memnuniyetini Arttırır

Sosyal medyada aktif olmanın en önemli nedenlerinden biri müşteri ilişkileridir. Müşteriler markalara artık sosyal medya hesaplarından soru sormayı tercih ediyor ve sorularına kısa süre içerisinde yanıt almayı bekliyor. Aktif sosyal medya kullanımıyla müşteri memnuniyetini oranlarınızı arttırabilir, müşterilerinizle olumlu iletişim kurabilirsiniz.
Bize ulaşın →

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir