Google Reklamları

Google’da AdWords reklamları, erişiminizi arttırmak, yeni müşteriler bulmak ve işinizi büyütmek için kullanabileceğiniz en önemli reklam yöntemlerindendir. Dünyanın en büyük ve en çok kullanılan çevrimiçi reklamcılık platformu olan Google AdWords sayesinde ciddi bir kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Google Reklamları

G

oogle da bir kelime veya kelime öbeği aradığında, Google aramada kullanılan anahtar kelimeleri temel alarak alakalı reklamları gösterir. Reklamlarının arama motoru sonuç sayfasında görünmesini isteyen web siteleri, insanların arama yaparken kullanacaklarını düşündükleri anahtar kelimeleri seçerler. Örneğin, Bursa’da bulunan bir tesisatçı “tesisatçılık Bursa”, “tesisatçı” veya “bozuk tuvalet” anahtar kelimelerinde teklif verebilir.
Google’da Reklamcılığın Avantajları
Google’da reklam vermenin üç temel yararı vardır:

  • Arayanlar [Yerel] Satın Alma Niyetine Sahiptir
  • Yalnızca Biri Reklamınızı Tıklarsa Ödersiniz
  • Gelişmiş İzleme Yeteneği

Geleneksel reklam yöntemlerinde size gelen müşterilerin ne şekilde geldiğini ölçmeniz zorken Google Reklamlarında bunu çok detaylı olarak görebilirsiniz.

Deneyimli Bir Global ekibi olarak sunduğumuz periyodik raporla reklamlarınız ve sonuçları hakkında detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Bize Ulaşın

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir