Kurumsal

Güvenilir Dijital Partneriniz Bir Global’e hoş geldiniz!

Hakkımızda

B

ir Global’de boyutlarından bağımsız olarak tüm işletmelerin bir web sitesi veya çevrimiçi mağaza sahibi olmayı hakettiğine inanıyoruz. İnovasyon ve basit çözümler bizi mutlu ediyor: hedefimiz, işletme sahiplerinin dijital dönüşümünü engelleyebilecek teknik engelleri kaldırmak ve bu yolculuğunuzda size yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz!

Bir Global için Müşteri Memnuniyeti Her Şeydir

Bir Global’de müşterilerimizin tam olarak aradıklarını sağlamaya çalışıyoruz. E-ticaret yazılım kurulumundan takibine, Erp implementasyonundan Crm entegrasyonlarına işletmenizin dijital dönüşümünün kurgulanması ve devam ettirilmesini sağlıyoruz. Size özel çözümlerimiz ve tecrübeli ekibimizle yanınızdayız.

Dijital dönüşümle işinizi bir üst seviyeye taşıyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçmeniz yeterli.

shadow

Şirket Bilgileri

Banka Bilgileri

Donec luctus facilisis lorem, eu varius neque tincidunt in. Donec a mi purus. Maecenas ac aliquet lorem. Nunc pharetra lobortis ligula quis vehicula. Donec convallis auctor dictum. Donec congue scelerisque vehicula. Vestibulum consequat adipiscing est sagittis rutrum. Donec sodales auctor nunc eget scelerisque. Pellentesque pretium fermentum tellus, ut dapibus elit placerat ac. Praesent et metus libero. Proin auctor nibh vel rhoncus iaculis. Maecenas laoreet tortor sed tincidunt vehicula.

Fatura Bilgileri

Fugiat dapibus, tellus ac cursus commodo, mauris sit condim eser ntumsi nibh, uum a justo vitaes amet risus amets un. Posi sectetut amet fermntum orem ipsum quia dolor sit amet.